Scarlett zavinovačka žirafa žlutá

Rychlozavinovačka žirafa žlutá Scarlett Zavinovačka je vyrobena ze 100 % bavlny a polyesterového rouna. * rychlozavinovačka od 0 měsíců * 100% bavlna * rozměry 77x77 cm *...
Doporučená nabídka Rozinka.cz

• vhodné pro holčičku i klučíka
    • mohl by mít trochu větší rozměr

Velmi dobrá cena i kvalita

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

• Lehká, hřejivá a bavlněný materiál. Super. Pro kojence rychlozavinovačka, později i jako lehká přikrývka.

Jsem babička a viděla jsem své vnučky v této zavinovačce, byly v teple a spokojeně spaly. Okamžitě jsem se rozhodla, že koupím ještě další a na doporučení jsem navštívila vaše stránky a vůbec nelituji.Naopak.

• teplý

žirafa
Druh
spací pytel

Rychlozavinovačka žirafa žlutá Scarlett

Zavinovačka je vyrobena ze 100 % bavlny a polyesterového rouna.

• rychlozavinovačka od 0 měsíců

• teplý
    • velký

zatím nevím, ještě jsme nevyzkoušeli

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

• hdí se nám do setu do postýlky
    • příjde mi taková obyč materiálově

za tu cenu odpovídá

• , zakoupeno v Krteček s.r.o.

• pěkný vzhled, kvalitní zpracování

moc pěkný a kvalitní výrobek za dobrou cenu

• snadná manipulace

nám se neosvědčilo - miminku nevyhovuje

• výborná kvalita
    • přesně jako na obrázku
    • výborná cena

Tento produkt se mi líbil na obrázku.
    Překvapila mě cena produktu.
    Těším se, až produkt použiji, bohužel až koncem léta.
    Pro srovnání cena vs. kvalita hodnotím nadprůměrně, sice jsem platila poštovné, ale i tak se produkt cenově velice vyplatil, nedařilo se mi sehnat podobný produkt v kamenných obchodech, riskla jsem objednávku. Pokud jsou i další produkty takto kvalitní, určitě si objednám i další zboží.
    Určitě doporučím produkt i ostatním.

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

Pekny vzor. Zavinovacka je trochu volnejsi.

• , zakoupeno v Krteček s.r.o.

lehká, dobrý materiál, dobře vypadá

• , zakoupeno v DetskyDum.cz

• jemnost, hezký design